Narkozdan Sonra Ayılma Süreci

Sut_lac

Arkadaslar sabah Kedimi kısırlaştırdım , öğlen 12.35 de klinikten çıktık akşam beş oldu kedi hala elini kolunu kaldıramıyo ağzı açık halde nefes alamıyo gibi, çok boş bakıyo arada bir kafasını oynatıyo o kadar. Normal mi bu kadarı??vallahi ben daha kötü oldum canı acıyo mu diye düsünmekten kalbim sıkışıyo. Siz de nasıl oldu bu narkoz sonrası süreç? Götüreyim mi tekrar doktoruna?

1 CEVAP

BalliBadem

Sabaha ayılır bi kaç gün yaş mama verin püreolanlardan maltlada destekleyin