Kedim

ezgibilgili

Kedimi öperken severken kedimin ağzından salya akıyor normal mi? ????(sadece severken öperken oluyor onun dışında akmıyor)

7 CEVAP

Katya06

Çok garip şeyler duydum ama bunu ilk defa duyuyorum. Bana normal gelmedi

Neden sadece öperken oluyormuş ona anlam veremedim. Garip....

dilaraxx

bence problem yoktur ama yine de rahat etmek için veterinere gösterebilirsiniz

LadyAndCat

Salya ? Bence normal değil.
Üşütme olabilir, parazit olabilir veya başka bir şey. Bir veterinere danışın.
İç parazit hapını da ihmal etmeyin veterineriniz yuttursun...
Ben de kedimi öpüyorum ama salyayla karşılaşmadım. Burunları hep nemli oluyor bu nemi salya mı zannediyorsunuz acaba??

dilaraxx

uyurken yada otururken falan olmuyorsa herhangi birşeyi olduğunu zannetmiyorum da salyanın rengi nasıl ? yeşil falan değil değil mi?

ezgibilgili

yeşil değil beyaz normal böyle azıcık akıyor sonra yalıyor geçiyor.

dilaraxx

ya benimkinde de oluyor da veteriner birşey yok dedi yine doğru mu söyledi bilmiyorum ama sizinkini tam olarak bilemem tabi