Kedim Kızgınlıkta

firuze199

kedim kızgınlık döneminde öğlenleri evde yalnız kalıyor geldiğimizde sürekli bağırıyor sevilmek istiyor seviyoruz sonra yine bağırıyor kısırlaştırılıcak ancak eve geleli 1 hafta olduğu için veteriner hemen olmaz diyor sakinleştirmemiz için bi yöntem var mı ?

6 CEVAP

Kot Bayoun, malesef kızgınlık döneminde bir etki göstermez. Kızgınlık dönemi geçince kısılaştırmadığınız taktirde zaman zaman tekrarlayacaktır. Kot Bayoun adlı tableti kullanırsanız bu kızgınlık dönemine gelme süresi uzuyor.

Siyammm

(Catnip)kedi oyu spreyi kullanabilirsiniz 3 kediden 2 sinde etkiliymiş. Oyuna yönlendirin

Zeke

Bununla ilgili öneri açtığım bir başlık vardı. Gözatın isterseniz, işe yaradı bizde

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/36553-kedikleri-kizginlikta-olanlarin-dikkatine

biricikask

Kot bayaun diye bitkisel sakinlestirici bir ilaç varmis. Sadece veteriner hekimler satabiliyor. Ben almayi dusundum ama kizginligi su an gectigi icin almadim. Bu ilaci bir arastirin isterseniz.kullananlar varsa bilgi verebilirler.

biricikask

Ismi yanlis yazmisim kot bayoun olacakti.

firuze199

peki kaç gün sürer?