Kedi Sırt Taşıma Çantası?

Seyma6390

Geçen gün kediyi taşımada kolaylık olsun diye sırt çantası aldım fakat kedim hiç sevmedi içinde tasmasına takmak için aparat var ama kedim hemen açıyor ayrıca çantanın ön tarafı açıktı ordan çıkıyor. Bugün astronot kedi sırt çantası gördüm internette kaliteli duruyor sipariş ettim umarım bunu sever. Sizin kediniz için kullandığınız sırt çantası var mı?

11 CEVAP

PandAiluroSena

ben de lepus kullanıyorum çok memnunum

bihtercik

yorumum silinmiş,neden ?

Fablemoon

Ben astronot kedi taşıma çantası kullanıyorum çok rahat. Korktuğumda alta girip saklanıyor canı istediğinde camdan bakıyor arada kapısını acıyorum elimle seviyorum sakinleştiyor. Tamamen şeffaf olanı da denedim ama kedi çok strese giriyor tamamen şeffaf tavsiye etmem.

Esmonic

Nereden sipariş verdiniz ? Bende almak istiyorum. Tamamen şeffaf mı yoksa diğer türlüsü mü karar veremedim.

korkması kedinizle alakalı bir durum aslında eğer ürkek bir kedi değilse şeffaf olanıda alabilirsiniz benim kedim gezmeyi seven bir kedi ben bunu kullanıyorum etrafı izliyor hoşuna gidiyor
https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/dougesi-seffaf-kedi-ve-kopek-tasima-sirt-cantasi-42x25x32-pembe.html

Seyma6390

@esmonic trenyol ve *************.com da şuan indirimde 150 tl ye düştü ben tamamen şeffaf olanı almadım diğerini aldım.

Zeynucka

https://www.************.com/evcil-hayvan/catmozz-kedi-kopek-seffaf-sirt-tasima-cantasi-25x25x40-cm_pdp_483243619
Ben bu çantadan aldım,taşına kutusunda sürekli miyavlayan hayvanın bi anda sesi kesiliyor.dışarıya bakmaktan zevk alıyor benimki:) ben ön tarafıma takıyorum.bel kemeride var.hem dışarıyı izliyor hemde endişelendiğinde beni görebiliyor.kesinlikle tavsiye ederim.

xseyma

Biz de tamamen şeffaf olan astronot çantadan kullanıyoruz. Normal taşıma çantasında çok huzursuz oluyor. Astronot çantasında etrafı izliyor merakla :)

korkması kedinizle alakalı bir durum aslında eğer ürkek bir kedi değilse şeffaf olanıda alabilirsiniz benim kedim gezmeyi seven bir kedi ben bunu kullanıyorum etrafı izliyor hoşuna gidiyor
https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/dougesi-seffaf-kedi-ve-kopek-tasima-sirt-cantasi-42x25x32-pembe.html

Seyma6390

@bihtercik görmedim yorumunuzu neden silindi acaba.

Seyma6390

@bihtercik görmedim yorumunuzu neden silindi acaba.