Brit Premium Yaş Mama

KediVelisi_

Merhaba bu yaş mama iki haftada bir vermek için uygun mudur sizce yaş mama içeriği hakkında pek bir bilgim olmadan almış bulundum 12 li paketi kedim normalde ND kısır mama ile besleniyor. Yaş mama yı arada vermek için aldım. Şimdiden teşekkür ederim cevap verenlere. Patili günler dilerim.

10 CEVAP

BalliBadem

Tam paket vericekmiş ama ben yarım paket veriyorum haftanın 4 günü gibi olur bence yeterli yada yarım paket verip haftada 4 verilebilir

Bende yoğurt, yumurta sarisi vs veriyorum ama hergun yas mamayi ihmal etmeyin. Ben 1 yas mamayi 4 e boluyorum hergun 4 te 1 ini veriyorum. Onun disinda iki gunde bir yogurt ve haftada bir haslanmis yumurta sarisi

BalliBadem

Evet haftada 2 uygun ve çok iyi olur

sarmanbirkedi

Ikı haftada yazmışsınız çok az bu. Haftada en az 3 4 defa verilmeli. Kuru mamada su yok ve bu kedinin bobreklerini çok yorar.

BalliBadem

Bence tam paket olduğuiçin yeterli

BalliBadem

Ben haftada 2 paket anladım ekstra şeyler veriyormuşsunuz o zaman haftada 1 paket yesin

KediVelisi_

Teşekkür ederim cevabınız için peki içeriği hakkında bilginiz var mı? Şeker içermiyor diye biliyorum ama onun dışında pek bilgi bulamadım açıkçası

BalliBadem

Hayır hiç kullanmadım bu markayı ama iyi diye biliyorum

sarmanbirkedi

Şimdi 12liyi mi iki haftada bir yoksa 1 tanesini mi

KediVelisi_

Ben 2 haftada bir 100 gr lık paket olarak düşünmüştüm az olur denmiş buna göre davranaym o zaman ben arada ev yapımı mama haşlanmış yumurta sarısı ve ev yoğurdu kefir gibi şeyler de veriyorum bu yüzden 2 haftada bir paket yeterli olur gibi gelmişti teşekkür ederim