Bu Nedir?

Zeke

Bahçede bizim bıdıklarla oynarken farkettim de, korktuğumdan değil merak ettim hepsinde varmış meğer, ben yeni görüyorum. :)
Nedir ve ne işe yarar acaba? :)

5 CEVAP

ZehraBulutt

Sürtünmeyi artırarak kaymalarını engelliyormuş, harika bir vücutları var gerçekten kedilerin.

ZehraBulutt

Buna carpal pad deniyormuş. Kedilere hızlı koşarken birden durmak istediklerinde, yüksek bir yerden inerken vs yardımcı oluyormuş. Ben de bunun ne işe yaradığını bilmiyordum araştırmak da aklıma gelmemişti, sayenizde öğrenmiş olduk.

Zeke

Ayy ne güzel bi sistemleri varmış.
Kedileri kazdıkça farklı şeyler çıkıyo resmen:) gerçekten harikalar ♥︎

LadyAndCat

Evet gerçekten güzel canlılar :))
Kedi ve köpek ayrımım yok.
Hepsi çok güzel:))

Zeke

Kedi de besledim, köpek de. Tarifsiz güzeller :)