Kedim Yemek Yemiyor Ve Tuvalete Çıkmıyor

aze

Merhaba Scottish fold 2 aylık bir yavru sahiplendim bugün 3.günü buna rağmen yemek yemiyor annesi ve kardeşlerini mi özledi aldığım kişi kuru mama yendiğini kum alışkanlığı olduğunu söylemişti ama kumu kazıp içine yatıyor 3 kere sadece çişini yaptı kuru mama yaş mama yoğurt peynir hiç bişey yemiyor süt verdim biraz ama artık vermiyorum güzel oyun oynuyor ve uyuyor bir kaç güne de Antalya'dan Bursa'ya yolculuk yapacağız lütfen yardımcı olun

9 CEVAP

rnt

Siz en iyisi veterinerden yardım alın lütfen. Yavru bir kedinin 3 gün beslenmemesi riskli.

aze

Mamayı değiştirince bir avuç kadar yedi sonra yine uyudu

Tarator

Kuru mamayı biraz ıslatıp yumuşatırsanız daha iyi yiyebilir.

aze

Mamasını güzel yiyor artık fakat kabız sanırım 1 kere kakasını yaptı çok katı ve birbirine bağlı boncuk boncuktu ne yapmalıyım

Badems

Kaç gündür kabız tam olarak ?

aze

Bu 4. günü sadece dün gece kaka yaptı çişini yapıyor ama. Anüsü içine doğru kapalı yağlı pamuk sürünce açılıyor karşılıklı iki tane beyaz içi dolu sivilce gibi şeyler var şuan param kalmadığı için vete götüremiyorum

Badems

Karnı şiş mi ? Parazit olabilir o bahsettiğiniz beyaz şeyler. Aşı olması gerekiyor acilen eğer parazitse.

aze

Hayır karnı şiş değil ve parazit gibi değil direk anüste yani et parçasının üzerinde hemoroid gibi düşünün

BETS

veterinere götürdünüz mü son durum nedir merak ettim