Lütfen Dikkat Edelim

Aysenmstura

Yaz gelirken Bilgilendirme amaçlı paylaşmak istedim. Yeni kedi sahibi olduğum için benim de haberim yoktu bu şekilde cam açmak çok tehlikeliymiş. Belki bilmeyenler vardır diye paylaşıyorum...

7 CEVAP

velespityesil

Ben de pencerem böyle açılmıyor diye üzülüyordum. Sanırım yaz için en iyi çözüm pencerelere kedi filesi gibi koruma yaptırmak.

mervegck06

kediler için özel üretilmiş çelik sineklikler var. standart boyutlarda taşınma durumunda da kullanabiliyorsunuz

Evet maalesef ölen kedini hamileymiş bide :(

kozanahm

çok dikkat olmak lazım, cam arası için aparatlar var tel gibi onalrdan alabilirisniz

Aysenmstura

Evet bende araştırıyorum kiracı olduğum için fileyi pencereye monte ettiremem. Bakalım ne çözüm bulucam...

Raubeyaz

Bizim camda sinek lik var, sinekliğin arka tarafına odunla destek verip açılmasını engelledik, camı aralık yaptığımız da kaçma ihtimalı olmaz dışarıdan kedi girme ihtimali de olmaz ama orada sıkışır diye yine de camı açtığım odayı kapalı tutuyorum

hcerenk

ev sahipleriniz ile konuşup çok sinek oluyor diye sineklik talebinde bulunabilirsiniz :) gayet insani bir ihtiyaç. bizim arka bahçede akrep bile var. sinek girmese onlar giriyordu tırmanıp.