Asilar

gigiced

Kedim altı aylık iç dış parazit yapıldı bir yıllık hap verdi veteriner başladık fakat üç aydır dış parazit yaptirmadim pire olurmu bilemedim .

5 CEVAP

3 ayda bir iç dış parazit yaptırılması gerekir. Her ne kadar evde de yaşasa yapturmalısınız. Kuduz lösemi ve karma aşı da yaptırmanız gerekiyor

gigiced

Teşekkür ederim kuduz karma asiları yapıldı sadece enseden uç ay oldu yaptirmadim

bbeyzvv

lösemi evde yaşıyorsa gereksiz
karma yılda bir kez
iç parazit 3-4 ayda bir
dış parazit pire gördükçe veya yılda 2 kez
kuduz 3 yılda bir

Sudeckmkc

Karma ve kuduz aşılarını senelik yaptırmalısınız. İç dış parazit damlasını da üç ayda bir yaptırıyoruz biz

sevvalcmn

veterinerim dış parazit için sen kontrol et demişti kediyi beyaz bir zemine koyup tüylerini karıştır eğer bi şeyler dökülürse yaptır