Yazık!

Raubeyaz

Tiktok da dolaşırken bir video ile karşılaştım.
Adam dövmeci ve kedinin kulağına piercing yapmış. Kulağını kaşıdığı zaman yırtılma gibi ihtimali olabilir. Yorumlara da hiç bu düşünce de şeyler yazmamışlar, 'yakışmış' gibi şeyler yazmışlar. Gerçekten anlamıyorum, insanlar da bile tehlikeli olan şeyi hayvanlara takmak...

8 CEVAP

LadyAndCat

Raubeyaz
Ne diyeyim be canım. Her türlü insan var. Herkes bildiğini okuyor biz ne desek boş! Burda bile bazen hararetli tartışmalar yaşanıyor.
Sorumsuz kedi/köpek sahibi çoook.
Kedi/köpek onun ya canını çıkarana kadar oynuyorlar işte hayvanlarla.
Kedilerini hiç veterinere götürmemiş insan var bu ülkede!
“Bahçede bakıyoruz” diyen tuhaf insanlar var gerçekten de. Bıktım bezdim hayvanlara kötü davrananlardan. Sorsan herkes seviyor, herkes bakıyor. Güzelim canlıların günahına giriyorlar.
Kelimeler yetersiz kalıyor bazen.

ZehraBulutt

Şöyle insanlar keşke hiç hayvan sahiplenip de günahlarına girmese bu canların.

dilaraxx

kulağını kaşıdığı anda bilmez tırnağı takılacak ve çekecek kulağı yırtılacak yazık be. biz tasmayı bile tartışırken böyle gerizekalı insanlar piercing takıyor:/

Katya06

Paylaşırsanız cimer üzerinden şikayet edelim. Bunlar böyle böyle bitecek.

dilaraxx

yazık hakikaten.ama ne kadar anlatsan o kişilere boş . acıdım hayvancağıza.

Raubeyaz

Kediyi sahiplense keşke, gitmiş cins kedi almış prim için kedi üstünden para kazanıyor

benissexo

linki paylaşır mısınız acaba

Raubeyaz

Hesabı bulmaya çalışacağım