Burnundaki Leke

Aermia

Kedim 3 gün dışarıda kaldı ve burnunda hafif bir siyahlık vardı gün gittikçe o siyahlar büyümeye başladı ve çatlaklar var galiba bunun nedeni nedir acil cevap verirseniz sevinirim teşekkürler

5 CEVAP

Aermia

Mantar değil 2 yıllık aşısını yaptırmıştım sadece kabuk tutmuş bir yere sürttüyse demekki

MertKarakoc

Bir şey yerken yere sürtmüş olabilir yada plastik kapta yediyse yapısmıs olabilir köpeğimde olmuştu geçti

Tarator

Sanıyorum mantar bulaşmış. Çok geçmiş olsun başa çıkması çok zordur. Bi veterinere götürmenizi tavsiye ederim.

patkam

yani bilemeceğim ama tahminim büyük bir darbe almıştır diyor bir vetenirere götürün bence

Aermia

teşekkürler geçti kabuk bağlamış meğerse