Kedinin Tuvaletini Farklı Yerlere Yapması

dilaraxx

KEDİM TUVALETİNİ DEVAMLI OLARAK ANNEMİN BABAMIN ODASINA YAPIYOR. YERLER PARKE BAZEN TIRNAKLARIYLA KAZMAYA ÇALIŞIYOR. DEVAMLI ODAYI KAPATMAMIZA RAĞMEN UNUTTUĞUMUZ ZAMAN FIRSATI KAÇIRMIYOR. YATAĞA YAPTIĞI OLDU 2 KEZ. BAYA BİR LAF YİYORUM EVDEKİLERDEN. BUNUN NEDENİ NE OLABİLİR? KUMUNUN YERİ DEĞİŞMEDİ,DEVAMLI TEMİZLİYORUM VE DEĞİŞTİRİYORUM???

1 CEVAP

TATA4242

Yaptığı yeri elma sirkesi ile temizleyin ve biberiye yağı ile silin.Tuvalet kabına kedi nanesi diğer adıyla kedi otu koyun.