Yakın Arkadaşımın Kedisine Bakıcam Ama Kediler Hakkında Bilgim Yok

Selin8441

Yakın arkadaşımın lilo adında kedisini bana bırakacak ve kedilerden çekinen biriyim onu bir yere kapatmakta istemiyorum yüzümü çizer diye endişeliyim kediler hakkında hiçbir bilgim yok

3 CEVAP

polo

kediye zarar verip canını acıtmaz iseniz size neden zarar versin yüzünüzü çizsin kendi halinde evde rahat ettirin dolaşır oynar uyur yanınıza gelir iki kaşırsınız gider

Maviiruhluu

Birincisi kedi durduk yere ne yüzünü ne de elini kolunu cizmez. İkincisi seni daha once gormediyse yaklastigin zaman tabi ki yapabilir. ama yemeğini suyunu kumunu koyar bir de oyuncak verirsen bir sorun olacağını sanmıyorum yavruysa saklanmak isteyecektir

Selin8441

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim