Hangi Diş Macunu

tugika

kedilerimin dişlerini fırçalamak istiyorum ama marka konusunda fikrim yok hangi marka ve hangi siteden alıyorsunuz?

4 CEVAP

ZehraBulutt

Macuna hiç gerek yok hindistancevizi yağı çok etkili diş fırçalama için, kendim de dahil, birçok kişi kullanıyor.

BalliBadem

Evet bende hindistan cevizi yağı ve bimde satılan çocuk fırçasını kullanıyorum memnunum

TATA4242

Hindistan Cevizi yağı veya karbonat-elma sirkesi ikilisi ile temizleyebilirsin.Dilersen Urtekram diş macunu alabilirsin oda doğal.Dişlere zarar vermemek adına,çocuklar için küçük diş fırçası alabilirsiniz.

tugika

teşekkür ederim hepinize