Kedim Günün 20 Saatı Uyuyor

Simgeyldrm

Arkadaşlar kedim 3 gündür nerdeyse araliksiz uyuyor sabah yatiyor aksam 12 ye kadar kaldirmaya çalışıyorum ama gözünü bile açamıyor korkmaya başladim 1 aydir da kakası civik ve cok fazla kokuyor veterinerede şimdi goturemem yarin goturebilirim sizce neyi olabilir ?

3 CEVAP

LadyAndCat

1 aydır ishal kediniz ve veterinere götürmediniz???
Bence uyanır uyanmaz veterinere götürün...

Linsenpai

Kediniz ishalse bir an önce veterinere götürün. Bir ay beklemiş olmanız bile çok şaşırtıcı.

sekerfare21

Veterinere götürmeniz lazım, hastalığın adını hatırlamıyorum ancak yakında ayaklarından birinin üstüne basamayabilir ilerlerse ki sonraki aşama direkt ölüm, ilerlemeden veterinere götürün.