N&D Mamaya Kardeş

Kerevit

Arkadaşlar merhaba kedimi nd kısırlaştırılmış mamayla besliyorum. Fakat fiyatlar malum içeriği düzgün fiyat bakımından daha uygun bir mamayla karıştırmak istiyorum veterinerim prochoice markayı önerdi. Buradaki prochoice mamayla alakalı bütün sorulara göz gezdirdim görüşler az çok aynı. Zaten satışta da bulamadım. İçeri okumayı iyi bilen arkadaşlardan ricam hangi markayı önerirsiniz karışım için. Kedim yiyor gibi yorumlar değilde içerik bilgisi benim için çok önemli.

4 CEVAP

BalliBadem

Matisse olabilir hem içeriği kötü değil hemde aynı markanın maması

TATA4242

Yok be gluten var.Benim kız cips gibi yiyor,göbek yaptı.

BalliBadem

Çoğu mamada var zaten

Sselin1

Brit care dicemde fiyati pek uygun gelmeyebilir. Daha uygun isterseniz bence de matisse en uygun secenek.