Kedim 4 Aylık Hala Ne Kuru Mama Nede Yaş Mama Yemiyor Onlardada Alıştırmak İstiyorum Ne Yapmalıyım

Zarife77

Kedim hazır mama yemiyor 4 aylık

4 CEVAP

BalliBadem

Ne yiyor şu an
Yediği şeylerin içine karıştırın az az tadına alışsın

hcerenk

Salam mı :( ay yapmayın ya onun küçücük midesi o saçma salak baharatlı şeylerle yanar. Süt vermeyin lütfen, ishal yapıyor diye siz de demişsiniz. Vermeyin. Yumurtanın içine kuru mama, peynirin içine yaş mama karıştırıp çeşitli alternatifler deneyin. Başka mama deneyin. Ton balığını yiyen kedi yaş mamayı neden yemesin? Ton balıklı yaş mamalar var. Ama direkt ve devamlı olarak bizim tukettigimiz yiyecekleri tuketmemeleri lazım.

Zarife77

Şuan yumurta peynir salam ton balığı tavuk haşlama olarak veriyorum süt arada veriyorum ishal yapıyor az miktarda veriyorum sulandırıp

Zarife77

Teşekürederim dediğiniz gibi deniycem