1 Aylık Dogo Besleme

Kontesdogo

Herkeze iyi günler öncelikle 1 aylık dogo argentino kızım var adı kontes öncelikle sorularım var yanitlarsaniz sevinirim yavrum çok titriyor ve kuru mamayi fazla yemiyor ara sıra tek tük ve elimi isirmaya çalısiyor ayrıca nasil beslemeliyim ve tuvalet eğitimi ni ne zaman kaç aylıkken vermem gerekiyor ilginiz için teşekkürler

2 CEVAP

Kedimiriltisi

Ay dunya guzeli ya, yerim seni

lwb

Çok erken annesinden ayrılmış, kaliteli bir mamayı köpek süt tozu hazırlayıp onla karıştırıp verebilirsiniz, kemik suyu da verebilirsiniz ara öğünlerde.
Titremesi normal, vücut ısısını ayarlayamaz, olabildiğince sıcak tutun. Tuvalet eğitimini vermeye başlayabilirsiniz, ne kadar erken o kadar çabuk kavrar ama daha bebek olduğu için çoğu zaman kaçırır.