Kedilerde Diş Macunu İçin Alternatif Çözümler

Zeynepulku

Kedinin dişlerini fırçalamak için macun almak istemiyorum onun yerine alternatif ne kullanabilirim, hindistancevizi yağı dışında bi öneriniz var mı? ( onu biliyorum su an alamayabilirm yakınlarda aktar vs yok evde bulabilcegim veya markette olan şeyler ) teşekkürler

6 CEVAP

BalliBadem

Parmak fırçadeneyin eczanelerde bebekler için var

ecekirdekci

Veterinerim macunun gerekli olmadığını söylemişti, suyla ıslatıp fırçalayabilirsiniz. Henüz tam alıştıramadım ama biraz malt sıkıp öyle deniyorum ben de ekstra bir şey almadım.

dilaraxx

gerçekten nasıl fırçalıyorsunuz ya ? bir türlü alıştıramadım ben. hemen pati atmaya ve bağırmaya başlıyor.

Zeynepulku

Bende şu an sadece suyla fircaliyorum. İlk.basta kucağı.a alıp fircaliyordum ama arkalara ulaşamiyordum simdi bir yere oturtturuyorum fırça olan elimle kendime doğru sıkıştırıyorum diğer elimlede ağzını aciyorum anca boyle yapabiliyorum kısa kısa yapıp bırakıyorum ödül maması malt vs veriyorum sonra bi daha yapıyorum benimkiside çok durmuyor

dilaraxx

deneyelim bakalım mecbur alışacak sağlığı için sizinki gibi deneyeyim

Zeynepulku

.?.?.?