Köpek Eğitimi

BetaZed

köpek eğitimi için bildiğiniz iyi bir yer önerebileceğiniz herhangi bir yer varsa rica edebilirmiyim. (İstanbul)

5 CEVAP

mrs46

köpek eğitiminden ziyade, onları doğru anlayıp doğru davranış sergilememiz için “köpek sahibi eğitimi” önerim. bunun için de “kral köpek ailesi” instagram ve youtube ta inceleyebilirsiniz. ben yıllardır onlarla calısıyorum üstelik online olarak ve her sorunumda çözüme kavuştum açıkçası.

Alaracatlover

Cezar Milanın bu konuda kitabı var öneririm.

Hknfly

Instegramda sayfası var serhan karasu evde eğitim veriyor

Siyammm

Efm köpeğinizin bodyguard eğitimi dışında kendiniz rahatlıkla verebilirsiniz. Köpeğiniz için 101 beceri kitabınï öneririm . Can Paksoy meşhur duymuşsunuzdur Kıvanç Tatlıtuğ'un köpeklerini o eğitmişti. Araştırın

Siyammm

Alara
Hangi kitabından bahsediyorsunuz bir sürü var. Ben köpeğim mutlu ben mutluyu okumuştum.