İnatla Balıklı Mama Yemiyor

Bcanaydn

Balık ve türevleri mama kullanıyordum hep şu 1 haftadır mama yemiyor hiç hali keyfi yerinde uyuyor oyun onuyor ama yemiyor yaş mama yiyor bugün başka bir mama denedim löp löp yedi sürekli somonlu yediği için mi yemiyor acaba iki gün önce iki kere öksürdü mama yedikten sonra kediler yediği şeylerden öksürme kusma olunca daha onu yemezlermiş diye okumuştum ah ah düştük gene mama arayışına

1 CEVAP

Catloveerr

Çeşitten sıkılmış olabilir çok normal başka bi çeşidine geçin