Brit Premium Kedi Yaş Mama

Alaracatlover

Önerir misiniz? Not:ND biliyorum fakat çook kokuyor

6 CEVAP

sarmanbirkedi

Schesir,naturea,animonda carny,bonacibo,nutri feline,reflex essential plus. Bunlar iyi briti bilmiyorum

sarmanbirkedi

Az önce baktım tavuklusunda et oranı yüzde 36. Az gibi geldi sonuçta çok daha iyileri var yukarda yazdıklarım

Alaracatlover

Bana göre brit premium reflex animonda carnyden daha iyi ayrıca şuan elimde brit premium var

sarmanbirkedi

Önerir misiniz diyorsunuz sonra kötü deyince bana göre iyi diyorsunuz.

sarmanbirkedi

Kötü değil ama çok iyi de değil yani verilebilir

Alaracatlover

Sağolun amacım size saygısızlık etmek değildi falat elimde şuan brit premium varda:))