Izmirde Pet Fuarı

poughkeepsie

Gaziemir pet fuar bugün itibariyle açıldı, İzmirde olanlar ve İzmire yakın olanlar mutlaka uğrasın. Fiyatlar ucuz denmez ama piyasaya göre uygun, çeşit bol

2 CEVAP

Yazın burada da olacak bende gitmeyi planlıyorum nasıl beğendiniz mi siz?

poughkeepsie

Çok güzeldi, dediğim gibi çok çok fazla çeşit var her şeyde. İnsan ne alacağını şaşırıyor. Servet yatırılır oraya :D Ama fiyat olarak daha uygun olmasını bekliyordum piyasadan bi tık daha düşük sadece