Korona Ve Kedimle Yolculuk

surayilmz

arkadaşlar ne kadar fikir verirseniz o kadar iyi olur benim açımdan,üniversiteler tatil olduğundan 1 aylık memleketime gideceğim otobüs yolculuğu yapıcam başka seçeneğim yok kedimi de götüreceğim ona bulaşır mı böyle bir şey kedimi nasıl koruyabilirim

6 CEVAP

Anonymus552223

10 dk araliklarla tasima kabina kolonya surerseniz kedi coronadan degil kokudan ölur. Bulasma ihtimali var tabi ama yapacak birset yok, aslinda size gore daha guvende kutunun icinde. En son eve gidince kutuyu yikarsiniz tabi

Aysenmstura

Taşıma çantasının içinde bir şey olucağını sanmıyorum kimse kedinize yakın hapşırıp öksürmez herhalde, çantanın içinde olduğu için bir yerlere de temas etmeyecek sonuçta

Katya06

Sizce bulaşır mı?

Katya06

Maske takın kedinize. :)))

Siyammm

Virüs mutasyon gecirebildiğinden
Geçer ,geçmez kesin olarak söylenemez.ama bence bulaşabilir bir kişiden kırk kişiye bulaşabiliyormuş piramit yani düşünün kaç kişide vardır. hoşuna hitmeyecektir ama taşıma çantasına 10 dk aralıklarla dezenfektan veya kolonya sürün kendinizide unutmayın ;).

surayilmz

üzerini ince bir örtüyle hava alıcağı şekilde kapamayı düşünüyorum veterinerine de sorucam yola çıkmadan önce