Köpeğim Ruh Hastasi

Merhaba arkadaşlar köpeğim eskiden polis köpeğiymis bu sebepten dolayı aşırı korumacı ve saldırgan olabiliyor. Ama şu son zamanlarda çok aşırıya kaçtı yanımda yada çevremde gördüğü köpeklere saldiriyo ve öldürüyor engel olamıyorum psikopata bağlamış durumda sevgiye de bogsam hep onu da sevsem yine de akillanmiyor ne yapabilirim

8 CEVAP

bbeyzvv

dışarıya çıkarken ağızlık kullanın ve taşmasını kısa tutun belli ki saldırganlık karakterine oturmuş köpeğin siz sevgiyle yaklaşmaya devam edin uslu durduğunda onu ödüllendirin ve bulabilirseniz köpek eğitmeni bulun

Mirtip

Kanım dondu.
Dışarıda sahip çıkamıyorsunuz demek ki hayvana, belkide gücünüz yetmiyodur.
Kesinlikle eğitime gönderin. O zamana kadar da sokaktaki diğer canlılardan uzak durun. (Köpek, kedi, insan)

LadyAndCat

Özel bir köpek eğitim merkezine verin! İnsanlar için de tehlikeli olabilir.

Anonymus552223

Ölduruyor derken? Kopeginizin diger kopekleri oldurmesine izin mi veriyorsunuz? Sizinki can onlari ki ne?

Linsenpai

Bu kadar saldırgan ve başı boş bir köpekse etraftaki insanlara ve hayvanlara da tehdit içerir. Belediyeyi aramanızı ve barınağa aldırmanızı öneririm. Eğer birine ciddi zarar verirse uyuturlar çünkü. /:

Anonymus552223

Ya boyle bir olay 1 kez oldugunu gorup birsey yapmadiniz ve 2.ye olmasina izin verdiyseniz, siz oldurttunuz. Ne gerekiyosa yapacaksiniz, gerekirse balkonda tutacaksiniz. Bilemiyorum kopek bakimindan anlamam ama ne kadar rahat ve sorumsuzsunuz ya

BalliBadem

Belediyeyi arayın o zaman

Arkadaşlar benim öldurttugum yok engel olamıyorum kocaman köpek evimde beslemiyorum sokakta yaşiyor ve bende sahiplendim hergun yemek götürüyorum evime alamıyorum yani. Yanına gittigimde görüyorum ki öldurmus