Köpek Irklarını Bilenler Yardımcı Olursa Sevinirim

Gizem-Pasa

Merhaba 3.5 aylık şu köpeğin ne kırması olduğu ya da ne kadar büyüyeceği hakkında yorumda bulunursanız cok sevinirim arkadaşlar. Anneleri şu an bu yavru kadar ancak daha ince yapılı

5 CEVAP

Alaracatlover

Sanırım yavru fakat 7,8 aylık gibi. Terrier kırması orta boy, belki hatırlarsınız Dr. Dolitter diye bir filim vardı ordaki Lucky çok benziyor.

Affaccann

Orta boy ırk yavruya benziyor tam ırkını söylemek zor

Gizem-Pasa

Köpeklerle ilgili hiç bilgim yok acaba kaç kiloya kadar çıkar orta cinsler ????

LadyAndCat

Dışarıdan bakmakla bu köpeğin yavru olup olmadığını bile söylemek mümkün değil. Veterinere danışın çünkü bu yavru bir kırma.

Gizem-Pasa

Yavru olduğundan eminim 29 kasım doğumlu. Veterinerlerin her biri farklı bir sey söyleyince mutlaka bilgili biri vardır diye yazdım foruma.