Balkon İçin Kedi Filesi Önerir Misiniz?

Seyma6390

Kedimin güvenliği için balkona file almak istiyorum. Başka tavsiyelere de açığım. Kullanan var mı?

5 CEVAP

hcerenk

Benim balkonum olmadığı için ben evdeki Fransız balkon kapılarına ve pencerelere çelik tel yaptırdım.
Oldukça memnunum. Tamamen açıp işe, çarşıya pazara gidiyoruz.

kullanıyorum ve cok ama cok memnunum siddetle tavsiye ederim arastırıp yaptırın bence

KediVelisi_

Kullanıyorum demişsiniz hangi marka kullanıyorsunuz nereden temin ettiniz öğrenebilir miyim bende yaptırmak istiyorum ama bir türlü içime sinen emin olabileceğim bir şey bulamadım.

Gul36

Winblock var bizim penceremizde. Balkon için de yapılabiliyor. Bize çekilişten çıkmıştı ve çok memnunuz. İplerin içinde çelik olduğu için sağlamlığından emin olarak camı açık bırakabiliyorum.

Seyma6390

@muffınthepersiann Nasıl takılıyor balkona bir de kedi fileyi sökmüyor mu?