Büyük Boy Taşıma Çantası Öneriniz Var Mı?

GammaLamina

Merhaba. İki kedimle birlikte otobüs yolculuğu yapacağız. İkisi de toplam 10 kiloyu biraz geçiyor. Ayrı ayrı taşıma çantasına koyarsam da valizimi taşıyamam. 200 lirayı geçmeyen genişçe bir taşıma çantası önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

2 CEVAP

PandAiluroSena

lepus sırt çantası alıp bir kedinizi sırtınızda tasıyabilirsiniz geriye 30-40 tl artıyor o artanla da klasik plastik taşıma çantalarından alıp diğer kedinizi de onunla elinizde taşıyabilirsiniz.

GammaLamina

Teşekkür ederim yorumunuz için. Valiz yerine sırt çantamı kullanıp iki ayri kafese koymaya karar verdim.