Bu Vakalara Ait Bir Fikriniz Var Mı?

Katya06

Biri İstanbulda biri Ankarada iki benzer vaka. İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Sizce nedir bunlar? Aranızda destek olabilecek varsa ilanlara girip yardımcı olun lütfen.. Çok üzüldüm..

6 CEVAP

LadyAndCat

eozinofilik granülom Diye arattım benzer fotoğraflar çıktı. Korkunçmuş gerçekten:(
Selin’cim evet haklısın.
Keşke vicdanı olan insanlar olsaydı da kedileri tedavi ettirselerdi. Çok üzüldüm çünkü giden doku kayıpları geri gelmeyecek. Kalp parçalayıcı.

Sselin1

eozinofilik granülom diye bilyorum ben. Alerji kaynakli bagisikligin düşmesiyle de olusuyor. Ama bu fotolardaki bayagi ilerlemis. bizim kedilerimizde olan dudak sismesi de eozinofilik granuloma örnek. Patilerde de olusabiliyor.

Katya06

Banada daha çok bir kimyasal sonucu olmuş gibi geldi.. Umarım öyle bir şey değildir ama bu insanlara corona bile az !!

Anonymus552223

Aman allahim bu ne!! Asite degdirmisler sanki burunlarini.

Katya06

Tedavi ettirmekle kalmıyor ki.. Birde aylarca yuva aranıyor. Öğrenci evinden çıkınca bende kendi evime bir engelli kedi alacağım. En zor durumları bu yavrucaklar yaşıyor. AŞILI, KISIR, HİÇBİR SAĞLIK SORUNU YOK yazan başlıklardaki tüm kediler yuvalanıyor ama bunlar aylarca klinikte sürünüyorlar:(

LadyAndCat

Sen de haklısın Katya...
Evet özel bakıma ihtiyacı olan veya 3 bacağı olanları insanlar sahiplenmek istemiyorlar.