Kedim Kakasını Yaparken Canı Acıyor Ve Bağırıyor

barhantas

Merhabalar,
2 ay 10 günlük dişi bir scottish fold sahiplendim. Sahiplendiğim arkadaşım kakasını yaparken bağırdığından bahsetmişti.1 haftadır birlikteyiz şu an bu problemimiz devam ediyor ve ishali de başladı.Artık tahrişten ufak ufak kan da görmeye başladım.
Bir çok veterinere gittim, avcılardaki hastaneye de gittim bir çok tetkik yaptık. Şu an 2. günü serum ve antibiyotiğe başlamamızın. Her kakasını yaptığında canı acıyor tavsiyeniz varsa iyi gelicek ya da benzerini yaşamış önerilerinizi bekliyorum.

2 CEVAP

berko34

veretrinerinize danışın bence normal değil gibi buradan kedilere dair herşeye ulaşabilirsiniz

sahraxfittiko

kedilerin yavruluk döneminde geçirir bu hastalığı bazıları benim kedim de geçirmişti çok şükür bir zararı olmadı ama siz yinede bir veterinere danışın derim :>