Saçkıran Şeklinde Dökülmeler Oldu

Aytugyilmaz

Sizden aldığım tavuklu mamayı beğenmediği yemediği gibi tüylerde öbek öbek dökülmeler oldu .ilk defa başımıza geldi . Elimizdeki mamayı ne yapabiliriz . İyi ya da kötü bilgi verirseniz sevinirim ????

4 CEVAP

Kevserhaksever

Her mama her kediye yaramıyor malesef. Bu marka ya da satıcı ile alakalı bir durum degil. Elinizde kalan mamayı başka kedilere vererek değerlendirmenizi öneririm şahsen ben o şekilde yapıyorum. Ya da kedisi olan bir arkadaşınıza verebilirsiniz.

Kevserhaksever

Ya da köpeklere yani sokak hayvanlarına verebilirsiniz.

LadyAndCat

Çok merak ettim hangi mamayı almıştınız???

Gnarvakasi

Yeni aldığınız mamadan kaynaklanıyor olabilir ama cilt rahatsızlıkları da tüy dökülmesine sebep olabilir.