Sibirya Bu Mamayı Yermi

1Nisasultan

Daha önce böyle bir mama gördünüzöü ve kullandınızmı sibirya kurduu yermi

18 CEVAP

lwb

7 aylık büyüme aşamasındaki bir köpeği de böyle mamalarla beslemeyin, biraz paraya kıyın.

ygiz_mrtt

Bu seferlik sorun olmaz, ancak goody gibi bir marka Sibirya kurdu gibi bir ırka pek yaramaz. Bütçenize göre daha iyi alternatifler de var

BalliBadem

1 kereden zarar olmaz ama hep bunu yerse çok zararı olur ve hep kuru mama yemesin arada başka bişeylerde yesin