Sibirya Bu Mamayı Yermi

1Nisasultan

Daha önce böyle bir mama gördünüzöü ve kullandınızmı sibirya kurduu yermi

18 CEVAP

NSukun

Uzun süre kullanmayin mecbursaniz bir süre idare edebilir ama sokak hayvanları bile zor yiyor bu markayı içeriği çok kötü kokusu da

BalliBadem

Çok kötü bir mama bitince tekrar almayın sakın
********* yı önerebilirim size

Shaco

sokaktaki hayvanlar bile zor yiyor aç olmalarına rağmen ve şakır şakır tuzlu ve iğrenç kokuyor

Anonymus552223

1 pakette kalici zarari olmaz. Ama tuy dokulmesi deri problemleri kusma gibi seyler olabilir.. belki de hicbirsey yapmaz, degisir yani bunyeye gore.

lwb

bünyesinin sağlamlığıyla alakası yok, kuru gıdalar uzun vadede rahatsızlıklara yol açabiliyorken, kalitesizin zararı daha daha fazla.
kısa süreliğinle birşey olmaz ama uzun vadede kullanırsanız kötü sonuçlar görebilirsiniz.

Aysenmstura

İğrenç bir mama. Sokak köpekleri bile yemiyor. Piyasadaki en kalitesiz mama muhtemelen.

SevimliTom

Ben almadım ancak ürünün yorumlarında hep aynı şeyler yazıyor. " Çok kötü, sokak hayvanları bile yemiyor", açıkçası pek tercih etmem. Yani o mamayı sadece sibirya kurtları değil başka köpeklerde yemiyor...

Alaracatlover

Yer fakat içerik okarak iyi değil. Aynı para kulvarında arıyorsanız trendliner öneririm

1Nisasultan

Peki bi zarar verirmi köpeğe

Katya06

Evet var.

Alaracatlover

İçeriği tam olarak İnternette yok. Trendliner orta kalite o yüzden tercih olarak bir veya iki tık ileride

Alaracatlover

Fakat daha iyi bir mama öneririm durumunuz var ise
Nd, brit care, Bravery gibi

1Nisasultan

Gerçektenmi çok üzüldümm peki bir zararı kesin varmı sağlığına

1Nisasultan

Sibirya kurdunun bünyesi dayanıklımıdır sizce bişey yaparmı`

1Nisasultan

Sibirya kurdunum bünuesi sağlammıdkr bişey yaparmı 7 aylık