Kedimin Sineğe Tepkisi

Nazlibykkfdr

Kedim sinek gördüğünde ve yakalayamadığında hareketleri değişiyor evin içinde bağırarak koşuyor normal midir?

4 CEVAP

TATA4242

Evet normal,tek eğlenceleri sinek kovalamak ve yemek.Napsın ilgisini çeken kuşlar dışarıda,sinekle kendini avutuyor.

Nazlibykkfdr

Teşekkür ederim içim rahatladı ben de korkuyor sanıyordum ????

TATA4242

Yok ya,öyle manyak piskopat bir yapıları var,şahsen kuşlarada aynı tepkiyi verirse,korkmayın.Evde dura dura canları sıkılıyor :)Ben dışarıda, bu tarz kedi daha görmedim :):)

ecekaragozzz

Evet normall. Çok fazla heyecanlandıkları için bulamayınca deliriyorlar :)) endişe etmeyin