Av Köpeği İçin Uygun Fiyatlı Mama

Ayseenur10

Teyzemlerin köpeği var ve durumları pek iyi değil, köpekleri bahçede yaşıyor ama kendi yedikleri yemeklerden artanları veriyorlar 3-4 yavru (6-7 aylık) 1 tanede anneleri var doğal olarak hepsine yetmiyor, zayıflar. 15 kg lık uygun fiyatlı önerilerinizi alabilir miyim

10 CEVAP

SevimliTom

Trendline, econature öneririm. Çünkü hem uygun fiyatlı hem de kullanışlı!

BalliBadem

********* sitesine bakın önerebilirim ama hep kuru mama yemesin

Shaco

düşük bütçe ise av köpekleri için refleks iyi ama bütçe iyi sine açana red

Alaracatlover

Bonocibo, trendline öneririm ucuz ama iyi:)

Anonymus552223

Durumlari yok kopegi dogurtuyorlar sinir oldum gece gece.. *********.comda en ucuz mamayi alabilirsiniz. 15 kilosu 100 tl ismini unuttum suan

Ayseenur10

Teşekkür ederim :) evet köyde yaşıyorlar orada ki veterinerler genelde büyükbaş bakıyor ve bu tarz düşünceleri çok yok o yüzden

Shaco

ahh be senin durmunu o kadar iyi anlıyorum ki malsefe internetten araştırıp bulabilirsin ben fazla markaları bilmiyorum ucuz ve bilinmeyenleri

Ayseenur10

Ben başka şehirdeyim teyzenler başka şehirde, ben beslemiyorum onlara mama yollayacağım vermeleri için :) bütçem maalesef o kadar iyi değil kendi kedimde var ona zor yetiyorum :D para biriktirip alacağım köpeklerede gönlüm el vermiyor ama biraz kalitesiz almak mecburiyetindeyim

Ayseenur10

Reflex 15 kg 150₺ daha uyguna yok mudur acaba 80-100₺ arası

Ayseenur10

Trendline alacağım :)