Yavru Kedi Göz İltihabı:/

Canselg

2 haftadır bir yavru kediye bakıyorum, bulduğumda iki gözü de kapalı ve sürekli akıyordu veterinere sorduk Tobrased isimli bir damla verdi. Bebeğin gözleri damlayla iyi oldu ama 2 gün önce sağ gözü tekrar akıp kapanmaya başladı. Damlaya devam etmeli miyim ya da bu damlaya devam etmeli miyim farklı bir marka mı kullanmalıyım Gentagut gibi? Ya da yapabileceğim başka bir şey var mı?

2 CEVAP

Badems

Çok geçmiş olsun. Benim sahiplendirdiğim yavrularıma olmuştu bu ama hiç ilaç kullanmadım. Pamuğu ılık çaya batırarak temizledim öyle düzeliyordu. Ama sizinki kadar yavru değildi o yüzden doğru olur mu bilmiyorum pek. Tekrardan kapandığını söylediniz mi veterinere ? Belki daha iyi bir şey önerebilir.

Canselg

Teşekkürler :') Farklı bir veterinere götürdük bugün mikrop kapmış dedi, kendisi bir damla hazırladı. Umarım iyi gelecek