Yardım Edin Lütfen Ne Yapabilirim?

gizemaslan

Merhaba kedim gün içerisinde gayet sağlıklıydı bir faresi var kuyruğu sert plastikten onunla oynadıktan sonra uyudu uyandığında gözü böyleydi, papatya demleyip sildim ancak geçmedi gözünün beyaz kısmı da kızarmış yarın sabah veterinere götüreceğim ama sizce ne olmuş olabilir? Farenin kuyruğunun batmış olma ihtimalini düşünüyorum

2 CEVAP

Shaco

bir şey deymiş olabilir gözüne veteriner detaylı inceleme yapar

Katya06

Eğer farenin kuyruğu çizdiyse ve şuanda bir damla kullanılmaya başlanmazsa ileride bu bulanıklığa çevirir. Yarın veterinere gitmeyi ihmal etmeyin