Önerebileceğiniz Veteriner Var Mı?

BenNisa

Kedi sahiplenmeme gerçekten çok az kaldı :D Bütün eşyaları, maması vs. hazır. Bir tek veteriner kaldı. Bu konuda gerçekten kararsızım. Çünkü daha önce evde kedi bakmadım. Sizin de görüşlerinizi almak istedim. İstanbul'da, Avrupa yakasında önerebileceğiniz, merhametli, kedimle ilgilenecek, kedimi kısıraştıracağım zaman ona güvenle evladımı emanet edebileceğim bir veteriner var mı?

15 CEVAP

xihsanx

Bakınız Google :)

LadyAndCat

Hangi semtte oturuyorsanız ona göre yardımcı olmaya çalışalım...
Kısırlaştırılmamız Belediye tarafından yapıldı ücretli olarak. Daha uygun fiyatlı olduğu için tercih ettim çünkü iki kedim var. Hiçbir sorun yaşamadım verilen hizmetten memnunum. Her ameliyatın hayatî tehlikesi vardır.
Narkozdan uyanmama ve ameliyat sonrası ölüm ihtimalî vardır ama çok düşüktür. Lütfen bunları düşünmeyin.

shilohlael

Semt önemli. Nerede oturuyorsunuz. Ama bizim veterinerimizi öneririm.
Bayrampaşa Terapi Veteriner. Shiloh yu bulduğum götürdüğüm ilk günden beri, sadece benim kedime değil diğer hayvanlara karşıda çok samimiler. İlgililer.

Mie

Biz Mecidiyeköy'de Azra Veteriner Kliniği'nden çok memnunuz. 15 gün sonra kısırlaştırma da yaptıracağız orada

BenNisa

Güncel.

BenNisa

@xihsans
İnsanların tecrübeleri benim için daha önemli. Evet, bazılarında yorum vs. var fakat onlara güvenemiyorum. Başka cevabı olan varsa lütfen yazsın.

BenNisa

@xihsans
İnsanların tecrübeleri benim için daha önemli. Evet, bazılarında yorum vs. var fakat onlara güvenemiyorum. Başka cevabı olan varsa lütfen yazsın.

anjelik123

Bahçelievlerde anımals veteriner kliniği var Sedat beyin yeri biz gayet memnunuz kedimin bütün bakımları orda yapılıyor köpeğimin dişinide orda çektirdim hiç bir problem yaşamadık ve gayet ilgililer

hcerenk

Valla ben Anadolu yakasında onerebilirim. Kadıköy'de. Çekeceğiniz yolun her km'sine degecektir.
Pet Nature Veteriner Kliniği.

BenNisa

Semt fark etmez. İyi bir veterinerse Avrupa yakasında her yere giderim.

Raubeyaz

Benim tabiri caizse erkek arkadaşım veteriner, kocaeli gebze de
Aşılar için sürekli oradan getirilmez kedi ama kısırlaştırmak için götürülmeye değer bir veteriner.
En iyi şekilde hayvanlara bakıyorlar ve kocaeli'de yaşayan herkesin gittiği yer. Aile gibiler, müşterilerini tanıyorlar, her konuda yardımcı oluyorlar.

yasminackz

Pet vadisi vet kliniği

Feris

Pets' Stop Veteriner Kliniği Sarıyer' de. Ben Anadolu yakasına taşındığım için gidemiyordum ama ilk kedimi kaybettikten sonra yine buraya gitmeye başladım. 7/24 hizmet veren tam teşekküllü bir klinik. Veteriner Cem Yurdakul hakkında da internetten bir sürü bilgiye ulaşabilirsiniz. Kesinlikle işinin ehli ve güleryüzlü bir hekim.

Layda177

Bilecikte olsaydınız size mükemmel bir veteriner önerebilirdim. Eskişehirde yaşıyorum ama kedilerimi ona götürüyorum. İşini hakkıyla yapan iyi bir veteriner bulmak gerçekten çok zor

aybenbaa

ben kocatepe veteriner kliniğine götürüyorum çok memnunum gerçekten deneyimli ve ilgili bir veteriner aynı zamanda para peşinde de değil