Kedim Öldü

TarcinBey

Bu bir soru değil. Sadece içimi dökmek istedim. Beni en iyi buradaki insanlar anlar. Kedim TARÇIN 4 yaşındaydı. Mersin'de annemin yanındaydı. 2 gün önce bahçeye çıkarmışlar aradım eve alın diye miyavliyor vs diyip geri bahçeye bırakmışlar. Ben veterinerde çalışıyorum hırçın bir köpeği gezdirirken tasmasinin zincirine elimi doladı ve parçaladı. Ardından tam yarım saat sonra kedimin haberi geldi. Tarçını köpekler parçaladı diye. Bir 10 dakika sonra da ölüm haberi geldi. 1 gecede köpeklerden nefret ettim resmen. Hiçbir hayvanın yüzüne bakamıyorum kediye baksam oğlum aklıma geliyor köpeğe baksam ofkeleniyorum. Köpeği olaydan sonra belediye götürmüş. Ona da üzüldum ya aç ormana aticaklar ya barınağa. Aslında her şey sorumsuz ailelerin sorumsuz beyni eksik çocuklarında. Sitedeki köpeklere kedileri gösterip önlerine atıp yakala oğlum tut oğlum vs yapıyorlarmış. Ben hiçbir hayvana zarar vermem zarar vermesinede dayanamam nefret ettim vs tarzi cümleleri lütfen yanlış yorumlamayın. Yaşayan bilir ne demek istediğimi.

25 CEVAP

muffincookie

Başınız dağolsun.Çok zor sebdiğini kaybetmek.

ReisGae

başınız sağolsun senin profil fotoğrafındaki kedimi gerçekten çok tatlı yaa

TarcinBey

@LadyAndCat zaten benim elimde olan bir şey olsaydı böyle olmazdı. Ben ateslenince sabaha kadar başında beklerdim, 4 5 aylık olana kadar çok küçük diye salona mamasını suyunu koyardım evin içinde bile gözümü üstünden ayirmazdim. Bahçeye çıktığında başında beklerdim hareketleri kısıtlıydı. Eylülden beri benim yanımda değil mecburdum bırakmaya Haziran'da almayı düşünüyordum ama olmadı işte. Ben bile aileme aşırı kızıyorum suçlu onlar biliyorum

dilaraxx

ÇOK KÖTÜ BİRŞEY GERÇEKTEN İLK KEDİMİ KAYBETTİĞİMDE KAÇ GÜN KENDİME GELEMEDİĞİMİ HALA DÜN GİBİ HATIRLIYORUM.HATIRLADIKÇA HALA AĞLARIM.
BAŞINIZ SAĞOLSUN:(

Esra12345

Benimde kedim kaybolmuştu günlerce aradım fakat bulamadım iki hafta yemeden içmeden kesilmiştim sizi çok iyi anlıyorum başınız sağolsun :(

TarcinBey

@ReisGae evet profil fotosundaki

ecekaragozzz

başınız sağolsun :((

LadyAndCat

Tarçın Bey,
Sözlerim size DEĞİL yanlış anlaşılmasın.
Ben hem kedilerini kısırlaştırmayan hem veterinere götürmeyen hem de “nolcak yaae sana ne?” Diyenlerden bahsediyorum.
SORUMSUZ TİPLER!
Erkek kedileri gezip gezip tüm dişileri hamile bırakıyor umurları DEĞİL!!!!Allah sizi bildiği gibi yapsın.
Diyorum :))

catguardian

başınız sağ olsun..

GlsmKrpk

Çok tatlı bir oğlanmış başınız sağolsun