Macunlar

riuhole

Son zamanlarda o kadar çok çeşit macun oldu ki, malt ve vitaminle başladık, taurineidir, prebiyotiğidir, üriner sistemidir, gastrointestinal sindirim sistemidir aldı başını gidiyor ve bu saydıklarımın hepsini kullandım. Peki kullanıp gerçekten fark gören var mı? Ben hiçbir fark görmüyorum, ne tüylerde değişiklik ne kakasında olumlu/olumsuz farklar ne iştahı ne genel durumu hiçbir fark yok. Kedi kullanımda da yıkık tekir, kullanmadığımda da yıkık tekir.

4 CEVAP

gozush

Dişi kedime, düzenli olarak, tüy yumaklarını dışkıyla rahat atabilmesi için Gimcat extra soft kullanıyorum ve çok memnunum. Şimdiye kadar kustuğunu görmedim ve tüyden dolayı boğazları tıkanmıyor. Vitamin olarak, tüyleri içinse eğer sadece maması en önemlisi... Ek vitaminler sadece destekleyici mamanın yanında... Mama kötüyse vitaminler sadece tüy için yeterli olmaz. Biz uzun tüylüyüz, VetoSkin tüy dökümüne birebir. Düzenli kullanırsanız tabi. Tüy sağlığı içinse Balıklı ve kaliteli bir mama öneririm. Vitamin olarak da omega 3 takviyesi yapınız. Nutriway öneririm. Düzenli bunları kullanıyoruz ve tüylerimiz çok sağlıklı...

gozush

Çeşit çeşit denemekte zararlı. İyi araştırıp tek tip bir iki ürünle ve mama markasıyla yola devam ediniz ki farkı görebilin....

lwb

Antihairball'ın gerçekten katkısı var.
Macunlar tek başlarına yeterli değil, gıda takviyesi gibi.
Ciddi bir problem yaşıyorsanız hekime danışıp takviyeler kullanmalısınız

BalliBadem

Çok fazla birden kullanmak iyi değil
Ben geçen mevsim geçişinde vitamin verdim gimcat iyi geldi gibiydi aknesi azalmıştı
Şimdide dr.clauders in antihairball light macun veriyorum vermeden önce kusup duruyordu
Yani iyi markalar yeterli miktarda verilince faydalı