Kedim Yaklaşık 2 Aydır Kusuyor

nilis

kedim yaklaşık 2 aydır kusuyor bu bazen günde 2-3 defaya bile çıkıyor. Veterinerim ile bir çok yol denedik ilaç kullandık ama fayda etmedi bu sebepten de yemek yese bile hala çok zayıf, veterinerim bu ileride sorun yapabilir dedi. Vitamin gibi ek takviyeler aldım ama elim ayağım bağlı durumda ne yapabileceğimi bilmiyorum

7 CEVAP

Linsenpai

Birkaç veterinere daha danışın derim

radagast

kaç tane veteriner gezdiniz?

verdiğiniz mamayı değiştirdiniz mi?

BalliBadem

Belki antihairball malt iyi gelir

LadyAndCat

Katya,
“İkincisi 2 aydır devam eden bir kusma artık kronik hale gelmiş olabilir mide bir süre sonra kendini buna alıştırmıştır belki.”
Bu bana çok mantıklı geldi.
Zavallım artık alışkanlık kazanmış olabilir...

Katya06

Yaşadığınız şehiri yazarak en iyi veterineri sorun. İkincisi 2 aydır devam eden bir kusma artık kronik hale gelmiş olabilir mide bir süre sonra kendini buna alıştırmıştır belki. Tam olarak hangi testler yapıldı? Kullandığınız ilaçlar nelerdir?

nilis

3 farklı mama denedik. işin garip tarafı kusması dışında farklı hiçbir durum söz konusu değil. Her şeyi yerinde yemesi, içmesi. hareketleri. 2 veterinere gittim

malt veriyormusunuz?