İstanbul'da Hayvanlara İyi Bakan Bir Barınak Var Mı?

BenNisa

Ben barınaktan yavru bir kedi sahipleneceğim. Önce Yedikule Hayvan Barınağı'dan yavru kedi sahiplenmeyi düşünüyordum fakat orada kedi yokmuş. Sizin bana İstanbul'da önerebileceğiniz, hayvanlara iyi bakan bir barınak var mı?

6 CEVAP

benissexo

burda ve sosyal medya üzerinde heryerde binlerce yuva arayan kediler var

Siyammm

Yedikule ye bende gittim kedi var ama sadece enfeksiyonlulara bakıyorlar. Cevatpaşada var ama kedi sahiplendiriyorlarmı bilmiyorum Olmassa sokaktan veya site üzerinden sahiplenin

Siyammm

Yedikule ye bende gittim kedi var ama sadece enfeksiyonlulara bakıyorlar. Cevatpaşada var ama kedi sahiplendiriyorlarmı bilmiyorum Olmassa sokaktan veya site üzerinden sahiplenin

Anonymus552223

Evet illaki barinak olmak zorunda degil, sokaga atilma tehlikesi olan ev kedilerinden de sahiplenebilirsiniz

hcerenk

Barinaklardaki kediler hasta ya da sakat olanlar. Köpek gibi sahiplenilebilecek kedi maalesef olmuyor genelde.
Fakat, sokaklar, veterinerler, petlebi, Instagram hep sahiplenilmeyi bekleyen kedilerle dolu.

hcerenk

Ben petlebiden buldum mesela çocuklarımı :)