Patisindeki Sert Kabuklar

tugbagursoyy

Merhaba, oscar'ın patisinde sert kabuklar var tırnağı kadar sert hemen tırnak altında 4 tırnağının altında var bunlardan biri daha belirgin fotoğrafını koyuyorum. Bunlar nedir bilgisi olan?

6 CEVAP

yesiyis

Çok uzun zaman olmuş ama şu an aynı problem benim kedimde var. Sebebini, ciddiyetini ve tedavisini öğrenebildiniz mi?

Dila2003

veterinerlik okuyorum ama böyle birşey anlatmadılar bilmiyorum dışarı çıkıp geziyor mu

tugbagursoyy

hayır dışarı çıkmıyor

Nemesis

Mantardan olma ihtimali var veya patide olan mikrobik bakterilerle alakalı öncelikle orayı batikonla ve sterilize et. Nedenleri arasında kumdan alerji olma ihtimali oldukça yüksek

izzy

Nasır gibi mi ? Fotodan belli olmuyor benim köpeğimde sertleşme oluyor patilerinde bu sitede pati bakım spreyi gördüm aldım pamuk gibi yapıyor bi inceleyin derim kedi köpek bakım spreyi diye geciyor

rnt

Merhaba. Sabahları Furacin, akşamları Madecassol sürün ama iyice yedirin lütfen yalamasına izin vermeyin.