Pug İsim Önerisi

Arkadaşlar bir pug köpeğiniz olsaydı ismini ne koyardınız ????

9 CEVAP

Siyammm

İnternete köpek isimleri yazın secin

Alaracatlover

Erkekse Dük kızsa Düşes

Kedimiriltisi

Fotoğrafını koy da sevelim

Bulutcemre

Bence isim çok önemli. O yüzden ben hoşuma giden isimleri iki cinsiyete ayrı ayrı belirleyip bir yere yazmıştım sonra evladıma kavuştuktan sonra cinsiyetine göre küçük kağıtlara hoşuma giden isimleri yazıp önüne atmıştım ve patisiyle dokunduğu ismi olmuştu. Böylece ismi beraber seçmiştik

Kuzucansu44

Pati veya dodo

ygiz_mrtt

Ben daha ağır başlı isimler koyardım mesela "bay ....." Gibi

Kız ise : Dora,Melek,Vera.
Erkek ise:Rıfkı,Peynir,Rety

Shaco

köfte

Rvena

Selly veya Eric