Natural Bastet - Bigcat Topaklanan Kedi Kumu

Kerevit

Arkadaşlar merhaba. Kullandığınız çam pellet kedi kumları önerileri istiyorum. Özellikle natural bastet ve big cat kullananlar yorum yapabilir mi? Ben çam peklet deneyimledim fakat topaklanan değil dağılan şekildeydi. Kedim canı istediğinde içeri canı istediğinde dışarı yaptı tuvaletini. Parçaları topaklanan çam pellet kedi kumlarına göre büyüktü. Tuvaletinin üzerini kapamadı. Yani Pek alışamadı. tekrar bentonite geçmek zorunda kaldık. Bu iki markayı çok merak ediyorum. Başka tavsiyesi olan varsa da alırım

15 CEVAP

Gkocg

Ben natural basteti denemiştim ama biraz acemilik işte alışamamıştı kedmiz. Şimdi bigcat deniycem bugün. Natural bastetle birebir aynı görünümde. Eğer bizim boku kıymetli alışırsa incelemesini yazıcam buraya

Kocalex

Mystic pelet kumu önerebilirim

muffincookie

Natural Basted ve Bentotit kumunuzu karıştırarak natural Basted a yavaşça geçiş yapın derim

Ruyasmom

ben big cat kullaniyorum eve dağılmıyor kum diyen varsa kedisi tuvaletine girmiyordur:)
Her gun temizliyorum ve önüne paspas aldim çam kokusu hakim fakat sonrasında pek kalmıyor her gun temizleme sonucunda fazlaca da kokmuyor su anda indirimdeymiş

Ayseenur10

Bende bigcat kullanıyorum topaklanması güzel kokusu benim hoşuma gitti ağır değil çişini kakasını yapınca da kokmuyor, tozutmuyor, dağılma bentonite göre çok çok az. Alışma süreci uzun sürebiliyor bende en az 1-1.5 ay bentonit pelet karışık kullandırdım anca alıştı

melisaakrer

Bende Natural Bastet kullanıyorum son derece memnunum topaklanması olsun koku hapsetme olsun. Sıfır koku beklememek gerek yukarıda yorumlarda okudum kokuyu kumda değilde kullandığınız mamada da aramanız gerekiyor.

mervegck06

Natural bastet kullandım sadece 2 hafta dayanabildim topaklanma sı iyiydi ama tüm evi idrar kokusu sarmıştı. (kumu günde 2 kez temizlemem ve 7 cm koymama rağmen)

ma2

Bu kum. hakkında yorumlarınız nasıl acaba? Ben de natural bastet e basladim bi tek tuvalete atilma beni cekiyor onun disinda islanip aldigi tuhaf hal kedilerimin ayagina yapışıyor tam topaklanmiyor :( Bilemedim baska marka mi denesem

Kerevit

Ben bigcat kullanıyorum. Bir parti kullandım sonra gözüm naturalbastet deydi ama daha pahalı olduğu için yine bigcat aldım. Sallarken biraz dağılıyor gibi geliyor gözüm naturalbastet de bu konuda. Ben eve dağılmama konusundan çok memnunum. Çiş kokusu olmuyor bence. Benm kedim kakasını gömmediği ve mamasından kaynaklı koku oluyor olabilir. Onu takmıyorum kafaya açıkcası. Kum temizlerken tozdan nefret ediyordum bundan kurtuldum kesinlikle. Ve daha uyguna geliyor bence. Bentonitte kum belli bir süre sonra atıldığı için bunda öyle bir dert yok sürekli üzerine ekleme yapılıyor siz de bunu düşünmek zorunda kalmıyorsunuz. Bentonit bana sürekli israf gibi geliyordu. Böyle dibine kadar kullanmak hoşuma gidiyor

Myamelk

Bigcat kullanıyorum çok memnunum ama her kum gibi Buda dağılıyor. Natural bastet denemek istedim ama baya pahalı

Kerevit

Natural bastet denemek isteyenler kampanya var yılbaşı kampanyası ben deneyeceğim

Irms

Uzun tüylü kedilere çok yapışıyor özellikle, natural bastet kullanıyorum ama biraz da bigcat deneyeceğim sipariş ettim. Ama her türlü bentonitten 10 kat daha iyi

Kerevit

Böyle bir kum bulamadım link atar mısınız

golsahyildirim

********'a bigcat kedi kumu yazarsanız çıkacaktır :)

golsahyildirim

t r e n d y o l dkdjdkdjsdjdl