Kedim Yavrularını Yer Mi?

mathildia

Hamile kedim çok yakında doğuracak. Kedilerin yavrularını yediğine ya da öldürdüğüne dair şeyler duymuştum ne kadar doğru bunlar?

4 CEVAP

Cyoei

Ölü ve yaşayamacak kadar hasta doğarsa yer. Canlılar aleminin bir gerceği bu protein ihtiyacını karşılıyorlar ve diğer sağlıklı yavruların süt ihtiyaçlarını karşılayıp hastalık kapmasını engelliyorlar. Kendi gözlerimle şahit olduğum bir durumdur

mathildia

Teşekkür ederim. Kızımı elimden geldiğince sağlıklı ve kaliteli besledim umarım yavrularımız da sağlıklı doğar da bu tür bi şey yaşanmaz

muffincookie

Neden yapsın ki?Öyle şeyler düşünmeyin.Benim kedim ilk doğumu da 5 yavru dünyaya getirmişti 4 ü öldü 1 i yaşadı bakabildi.(sokak kedisi üstelik)

Siyammm

Cyoei bin dediği gibi mümkündür kedi ve köpekler zayıf olan yavrularını yer bunun bir sebebi sonraki nesli sağlıklı tutmaktır. Hamilelik sürecinde iyi beslendiyse (mamakalitesi)annesi bence yavrularda sağlıklı olur.
!!! Birde ilk doğumda tecrübesiz olan anne yavrulara bakmayabiliyor diye duydum. Ne kadar doğru bilemem