Virüs Ve Mama Stoğu?

Zynpkck

Merhaba 21 şubatta kedime 5 kg nd kuzulu mama almıştım günlük 50 gr yiyo acaba stok yapmalimiyiz mama fiyatları artarmı ? İnternetten alışveriş yapmak sizce güvenlimi

3 CEVAP

Siyammm

Evet bence 1 aylık kum mama ihtiyacı kesin olsun

poughkeepsie

Internetten son kullanma tarihini sorarak alışveriş yapabilirsiniz. Bazı siteler zaten açıklamaya yazıyor direkt. Kediniz çok yemiyor aslında yaş mama ile birlikte size yeter o uzun bir süre. Yaş mama kullanıyorsanız konserve almanızı öneririm. Ayrıca ben bugün kum almak için çıktım her yerde bitmişti resmen, kum alın bence :(

Zynpkck

İkiside şuanlık var zaten yeni almıştım ama bilemiyorum bu virüs bi ayda gidermi azalarmı