Çok Acil Kedim

Derin_sila

Kedim kızgınlığa girdi kısır değil ve de kısır erkek kedi yanında o yokken bağrıyo ama erkek kedi oluncada istemiyor neden cidden bişi biliyosanız yazarmısınız bu durum beni çok yordu

8 CEVAP

Katya06

Şimdi bir şeyler yazardım da ondan sonra başlık açarlar kullanılan üslup hakkında diye. Hahaha. Kısırlaştırabilirsiniz mesela kedinizi?

LadyAndCat

LÜTFEN KEDİNİZİ KISIRLAŞTIRIN.

gulsstoft

Her kedi anlaşacak diye bir şey yok ayrıca erkek kedi kısır olduğu için onun potansiyel eş olduğunu anlayamıyor biz ne kadar erkek desek de onlar kokularla anlaştıkları için. Kedinizin kızgınlığı geçince kısırlaştırınız. ‘Bişi’ bildiğimize ikna etmişizdir umarım :)

Sselin1

Sebep 1, erkek kedi kısır oldugu icin
Sebep 2, erkek kediye alışmadigi icin
Hadi Diyelim ki ciftleştiler 5 dakika sonra kediniz itinayla ciftlesmek icin bagirmaya devam edecektir . Disi kediler icin amac hamile kalmaktir. Yani ciftlessinler diye bosuna ugraşmayin. Tek çozum kedinizn senede 2 kere hamile kalmasi. Mantikli tek çözüm ise kedinizi kısırlaştirmaniz. Sonra hem siz rahatlayacaksiniz hem kediniz rahatlayacak :)

Erkek kedi kısır olduğu için olabilir mi? Haha :) disi kedinizi de kisirlastirin.

poughkeepsie

Kediler de insanlar gibi seçici davranabilirler. Çiftleşmek istemiyordur onunla veya erkek kedinin kısır olması ile ilgili olabilir pek emin olmasam da

gulsstoft

Evet kısırlaştırın. Bayağı yorulmuşsunuzdur...

Gnarvakasi

Bazı dişi kediler birden fazla eş isteyebiliyor yavru istiyorsanız bu dönemlerde eş arayan bir cok kişi var, kısırlaştırmayı düşünürseniz lutfen kızgınlığının gecmesini bekleyin daha sağlıklı olur.