Kedim Yaralanmış

KediVelisi_

Günaydın arkadaşlar az önce kedimin bacağında bu yarayı gördüm sabah bir şeyi yoktu yeni olmuş cam su kabını kırdı acaba cam mı battı apar topar veteriner e götürdüm ama kapalı ve tek veteriner var bulunduğum yerde öğleden sonra tekrar götürcem o zmana kadar sormak istedim başına gelen var mı diye acısı olduğunu sanmıyorum ama yine de tedirgin oldum çok korktum

7 CEVAP

PandAiluroSena

yarasında cam kırığı var mı bir kontrol edin varsa ıslak bir pamukla yavasca temizlemeye calısın yoksa öğleden sonraya kadar bekleyebilir, bir problem olmaz ufak bir çizik gibi görünüyor zaten

KediVelisi_

Şimdi veterinerden geldik aslında dikiş atılacak kadar derindi ama anestezi almasın boş yere diye başka çözüm buldu veterinerimiz sağolsun bir de sprey aldık kendisinden sabah akşam onu sıkıcam ilginiz için çok teşekkür ederim tekrar hepinize :)

KediVelisi_

Baktım yarasına biraz oynadım cam varsa canı acıyıp tepki verir diye düşündüm ama her hangi bir tepki vermedi demek ki yok diye düşünüp biraz rahatladım şimdi uyuyor gayette güzel hoplayıp zıplıyo serseri :) teşekkür ederim cevabınız için

LadyAndCat

Çok geçmiş olsun lütfen bize de haber verin. Merak ediyoruz.

KediVelisi_

Çok teşekkür ederiz ilginize tam gidecekken bulunduğumuz şehirde deprem oldu çıkamadık evden şimdi uyuyor inceledim derin bir yara değil çizmiş Bi yere takıp yaramaz :))

LadyAndCat

Çok geçmiş olsun her bakımdan...
Sağlıklı, huzurlu günler ikinize de.

KediVelisi_

Güncel