Labrador Retriever Mama Tavsiyesi

serkansimsek

Labrador için hangi mamayı önerirsiniz?

3 CEVAP

Alaracatlover

Sşz gangi kulvarda istediğinize yani cep durumunuza bağlı
İyi bir mama ise :N&D, Brit care, Orijen filan
Orta :Felicia, Brit premium, trendline vs(sanabellanın köpek maması varsa bilmiyorum)
Kötünün iyisi:pro plan, Hills (nedeni son zamanlarda değilen içerik sayesinde bir çok köpek Abd etkilenip ölmüş, araştırabilirsiniz)
Kötü: Goody, king, econature, pro line vs

Siyammm

Nd kullanabilirsiniz

serkansimsek

Suan nd kullaniyorum bal kabaklı kuzu etli sitede pro choice sensitive skin balikli mama gordum yorumlari okudum. Bide benimki labrador golden kirma deri ve kasinti hastaliklarina cok yatkin oldugu icin denemek icin aldim. Bakalim nd bitince ondan vericem umarim begenir